5beabb1a33049.jpg 5beabb1a4921f.jpg 5beabb1a492f1.jpg 5beabb1a59ca6.jpg

série Tono

Sérii Tono navrhl pro PORCELANOSA Grupo jeden z historicky nejuznávanějších architektů - Sir Norman Foster,
který má na svědomí takové dominanty současné architektury jako je londýnská „The Gherkin“. Stejně tak jako série Modul je i Tono symbolem minimalismu a funkčnosti, kdy se eliminovaly jakékoliv čistě estetické prvky, a naopak byly integrovány poslední technologické inovace.

Mimo výrobky z KRIONu jsou v rámci této série nabízeny i velmi povedené umyvadlové, vanové či sprchové baterie od divize Noken, které dokonale zkompletují koupelnu v jeden koncept.
Baterie jsou navíc k dispozici v několika odstínech a variantách. Čistý, jednoduchý, a přitom jedinečný, elegantní design dělá ze série Tono jeden z nejúspěšnějších sortimentů v rámci celé PORCELANOSA Grupo. Více informací o sérii Tono na oficiálních stránkách kolekce.

Koupelny 2018 Krion
Koupelnové série 2018
KRION
 
tarifa
Ceník série 2018
KRION
 
 

S KRIONem si do svého interiéru pořizujete vždy maximálně propracovaný výrobek, který vyniká spolehlivou kvalitou a díky své odolnosti a opravitelnosti je navíc téměř nezničitelný. PORCELANOSA Grupo a Systempool svým výrobkům maximálně důvěřuje, proto vám bez váhání nabízí na výrobky z KRIONu záruku 10 let.

Další inspiraci pro sérii Tono jsme pro Vás připravili v přiloženém katalogu „Koupelnové série 2018 KRION“, kde najdete nabízené barevné varianty a další možnosti sérií. Katalog „Ceník Koupelnové série 2018 KRION“ přináší další technické informace včetně orientačních maloobchodních cen v bodech s přepočtem 1 bod = 1 €. Pro konkrétní nacenění a jakékoliv další informace nás neváhejte kontaktovat.

Vedle finálních výrobků nabízí Krion pro Vaš interiér i další řešení v podobě napojitelných polotovarů, které se integrují do prostoru v kombinaci s deskovinou a vytváří tak unikátní, jednolitý design.

Napojitelné polotovary