5c0905fa3d330.jpg

Revoluční umělý kámen K-Life

Novinka K-Life je revolucí ve světě umělého kamene, která přináší materiálu Solid Surface nové, ještě lepší vlastnosti. Ke všem výhodám standardního materiálu KRION, přidává nová technologie navíc i čištění vzduchu, antibakteriální vlastnosti, jednodušší údržbu a eliminaci chemikálií a pesticidů. Díky těmto zcela jedinečným vlastnostem může K-Life přispět ke zlepšování současné environmentální situace, a to především snižováním hodnoty znečištění ovzduší v rušných městských částech. Mimo veřejné prostory to jsou ale především naše domovy, kde doceníme tyto unikátní vlastnosti materiálu, které mohou mít pozitivní vliv na kvalitu našich životů. Představujeme Vám K-Life, novinku ze světa Solid Surface.

Revoluční vlastnosti tohoto umělého kamene jsou založeny na běžném fyzikálním jevu, fotokatalýze, který se vyskytuje v různých formách i v přírodě všude kolem nás. Obecně se jedná o rozklad látek za působení fotokatalyzátoru a světla. Za popis a studii tohoto fyzikálního jevu dostal A. Einstein dokonce Nobelovu cenu. Lidstvo však tento jev neumělo dlouhá léta využívat a až v 21. století našlo jeho využití v podobě různých čistících nástřiků apod. Vždy se ale jednalo o omezené využití převážně povrchových úprav. K-Life je první materiál, který vykazuje účinky v celém průřezu a jeho účinnost je tak dlouhodobá i po jeho opracování.

PORCELANOSA Grupo se představením K-Life dostává před svoji konkurenci a nabízí přidanou hodnotu, kterou nebude schopný nabídnout žádný jiný konkurenční výrobce, a to díky existujícímu patentu, jenž v současné chvíli prochází závěrečným přezkumným řízením. K-Life představuje poslední inovaci a nejmodernější technologii nejenom v oblasti Solid Surface, ale architektury a designu celkově.