5bdac83f9a8a6.jpg
Záruky

Použití umělého kamene

Vzhledem ke všem estetickým i funkčním výhodám, které umělý kámen díky svému složení nabízí, má tento materiál celou řadu využití jak v architektuře, tak designu. Z umělého kamene se dají projektovat celé domy včetně fasád i zdí interiéru, velké uplatnění má umělý kámen v hotelech především pak recepčních či barových pultech, stejné využití platí i pro komerční prodejny či firemní prostory. Veřejné prostory, doprava, zdravotnictví, potravinářství, obchodní centra, restaurace či vládní budovy, to je jen malý výčet potenciálních realizací z umělého kamene, pomocí něhož se podaří vnést do projektů moderní a nadčasový design.

Solid Surface je rovněž ideální materiál pro kuchyňské desky včetně dřezů. Velké uplatnění nachází také v koupelnách u umyvadel, van, či sprchových vaniček, které tento materiál dokáže spojit v jeden celistvý, kompaktní celek. Mimo to se umělý kámen používá pro výrobu designových doplňků, finálních produktů či nábytku, a to včetně komerčního i venkovního. Venkovní městský mobiliář jako jsou například lavičky, zastávky hromadné dopravy, stojany či cedule jsou rovněž zajímavým potenciálním uplatněním materiálu.

Kde všude se dá umělý kámen dále použít si prohlédněte v naší záložce realizace a inspirace.

Vedle finálních výrobků nabízí Krion pro Vaš interiér i další řešení v podobě napojitelných polotovarů, které se integrují do prostoru v kombinaci s deskovinou a vytváří tak unikátní, jednolitý design.

Napojitelné polotovary

 
Retail 2018 Krion
 
Restaurace 2018 Krion
Restaurace 2018
KRION
 
Zdravotnictví 2018 Krion
Zdravotnictví 2018
KRION
 
 


Použití KRIONu

Použité Krionu - nové - 1
Použité Krionu - nové - 2
Použité Krionu - nové - 3
Použité Krionu - nové - 4
Použité Krionu - nové - 5
Použité Krionu - nové - 6
Použité Krionu - nové - 7
Použité Krionu - nové - 8
Použité Krionu - nové - 9
Použité Krionu - nové - 10
Použité Krionu - nové - 11
Použité Krionu - nové - 12
Použité Krionu - nové - 13
Použité Krionu - nové - 14
Použité Krionu - nové - 15
Použité Krionu - nové - 16