5be2d5d7bf1d0.jpg

Umělý kámen Krion®

PORCELANOSA Grupo se rozhodla vstoupit na trh umělého kamene před několika lety, a to se stejným odhodláním, se kterým vystoupala za téměř 40 let své existence až na samotný vrchol interiérového designu, především pak výroby luxusních obkladů a dlažeb. Důkazem výsadního postavení PORCELANOSA Grupo na trhu je certifikát kvality od britské královské rodiny, která si tuto společnost vybrala jako výhradního dodavatele pro Buckinghamský palác a další svá sídla. Vedle nekompromisního důrazu na kvalitu to jsou především dostatečné finance na inovace a výzkum a s tím související vysoká odbornost a technologická úroveň výroby, které poskytují dostatečné zázemí pro vznik prémiového umělého kamene KRION těch nejvyšších kvalit.

Při výrobě umělého kamene, stejně tak jako při výrobě jakýchkoliv jiných produktů, je klíčová kvalita suroviny na vstupu, v tomto případě bauxitu. Obecně se dá říct, že čím kvalitnější a lépe vyčištěný bauxit, tím kvalitnější výsledný produkt. V porovnání s levnějšími alternativami si PORCELANOSA Grupo surovinu na vstupu důkladně hlídá, a to i za cenu vyšších nákladů. Výsledek se však zákonitě dostavuje a vyšší kvalitu v porovnání s konkurencí potvrzují vedle konečných klientů oceňující mimo jiné i širokou barevnou škálu a její povedený design tak především zpracovatelé, kteří si práci s materiálem KRION chválí vzhledem k ohebnosti, barevné stálosti a dostatečné paletě lepidel.

Další konkurenční výhodou materiálu je vyčerpávající nabídka napojitelných polotovarů do kuchyní a koupelen, které budou po napojení na deskovinu tvořit ve vašem interiéru dokonalý jednolitý design. Jedná se o vany, sprchové vaničky, zapuštěná, polozapuštěná umyvadla, umyvadla na desku či kuchyňské dřezy včetně dřezů s nerezovými dny. Vedle napojitelných polotovarů nabízí PORCELANOSA Grupo, respektive její divize Systempool i finální výrobky. Celý interiér může být případně doveden k dokonalosti použitím krásných doplňků ucelující celý interiér.

Katalogy ke stažení