KRIONPORCELANOSA Grupo

Krion, původně Systempool, je v pořadí čtvrtou divizí společnosti PORCELANOSA Grupo. Zatímco v minulosti se tato divize zaměřovala na celou škálu produktů v čele s vířivými vanami, sprchami apod., nyní se specializuje na výrobu umělého kamene Krion a velkoformátových dekorativních panelů Fitwall či Coverlux.

Materiály pod divizí Krion představují skvělou volbu pro architekty a designéry, kteří chtějí dát absolutní prostor kreativitě a nechtějí se omezovat možnostmi materiálu. Z Krionu lze vytvořit prakticky cokoliv, ať už ve veřejných prostorách či privátních koupelnách, kuchyních nebo interiérech či dokonce exteriérech a fasádách. Pomocí Fitwall lze zase docílit dokonalých imitací betonu, dřeva či cihel a to při minimálních nákladech na instalaci. Coverlux zase dovede k dokonalosti retailové či hotelové prostory.

Dá se říct, že v současnosti se jedná o nejprogresivnější část celé společnosti, a to vzhledem k neustálým inovacím nejenom ve světě umělého kamene ale i architektury a interiérového designu obecně. Příkladem může být revoluční materiál K-Life s antibakteriálními vlastnostmi. Silným argumentem pro použití KRION je také jeho udržitelnost, kdy se jedná se o 100% recyklovatelný materiál.