Filozofie

Touha vynikat, spojená s neustálými inovacemi
a investicemi do vývoje, činí Porcelanosu špičkou ve svém oboru,
která tak udává trendy pro celé odvětví.

Porcelanosa je nositelem prestižního ocenění uděleného britskou královskou rodinou pro kvalitu svých výrobků a poskytovaných služeb. Vnitřní testy, které se pohybují daleko za normami požadovaných parametrů zaručují vysokou úroveň a kvalitu výrobků.

Tradice a rozvoj

Největší španělský výrobce luxusních obkladů a dlažeb je prohlášen deníkem Financial Times a domem PricewaterhouseCoopers za jednu ze světově nejznámějších značek.

Za třicet let své existence se dokázala Porcelanosa prosadit ve více než 74 zemích a rozšířila se tak z původních 73 na 5000 zaměstnanců.

 

Šetrnost k životnímu prostředí

Péče a ochrana životního prostředí je a vždy byla jednou z hlavních priorit skupiny PORCELANOSA. Udržení našeho životního stylu při zachování ekologické rovnováhy, vyžaduje brát ohledy na ekologické dopady veškerých rozhodnutí.

PORCELANOSA Grupo skutečně preferuje ekologii před striktní ekonomickou kalkulací. Po více než 30 let se tak může Porcelanosa pochlubit výrobním závodem, který je bezesporu unikátním příkladem ostatním ve všech aspektech přístupu k životnímu prostředí.

 

Sofistikovaná infrastruktura

Úspěch Porcelanosy a jejích produktů je postaven na třech pilířích: nesmlouvavá kvalita, vlastní obchodní síť a promyšlená infrastruktura, která vše chytře propojuje.

Dobrou infrastrukturu považujeme dokonce za klíčový prvek v cestě za úspěchem. Vždy chceme, aby výsledky naší práce byly dokonalým spojením funkčnosti, všestrannosti a vysoké úrovně.