5c0eb78f306bb.jpg 5bf40aac6d7c2.jpg 5bf40aad39978.jpg 5bf40aad9ed0d.png 5bf40aac38762.jpg

série Pure

Série Pure nabízí širokou řadu KRION produktů zcela jedinečného designu, které se dají mezi sebou navíc různě kombinovat. Velmi povedené umyvadlo a vana korespondujícího miskovitého tvaru, nikoliv však obdobného jako u série Aro, se zaručené stanou dominantou celé Vaší koupelny. Umyvadla jsou dostupná v několika zpracováních včetně volně stojící varianty, umyvadla na desku či zapuštěné alternativy. Vysoká variabilita je dále zákazníkovi nabízena i ve výběru koupelnového nábytku, zrcadel či dalších doplňků z této kolekce. Designový koupelnový nábytek kombinuje otevřené a uzavřené úložné prostory tak, aby zajistil dostatečnou praktičnost a zároveň působil jednoduchým, elegantním dojmem.

Koupelny 2018 Krion
Koupelnové série 2018
KRION
 
tarifa
Ceník série 2018
KRION
 
 

S KRIONem si do svého interiéru pořizujete vždy maximálně propracovaný výrobek, který vyniká spolehlivou kvalitou a díky své odolnosti a opravitelnosti je navíc téměř nezničitelný. PORCELANOSA Grupo a Systempool svým výrobkům maximálně důvěřuje, proto vám bez váhání nabízí na výrobky z KRIONu záruku 10 let.

Další inspiraci pro sérii Tono jsme pro Vás připravili v přiloženém katalogu „Koupelnové série 2018 KRION“, kde najdete nabízené barevné varianty a další možnosti sérií. Katalog „Ceník Koupelnové série 2018 KRION“ přináší další technické informace včetně orientačních maloobchodních cen v bodech s přepočtem 1 bod = 1 €. Pro konkrétní nacenění a jakékoliv další informace nás neváhejte kontaktovat.

Vedle finálních výrobků nabízí Krion pro Vaš interiér i další řešení v podobě napojitelných polotovarů, které se integrují do prostoru v kombinaci s deskovinou a vytváří tak unikátní, jednolitý design.

Napojitelné polotovary