5bf41235cae7d.jpg 5bf41235e226c.jpg 5bf41235bb39d.jpg

série Line

Nejprve je potřeba zmínit, že je materiál Solid Surface jako stvořený pro sprchové vaničky, a to jednak vzhledem k neobvykle příjemnému došlapu bosou nohou a dále díky jeho anti-bakteriálním vlastnostem, které zabraňují šíření bakterií a plísní. PORCELANOSA Grupo si je vědoma celé řady výhod umělého kamene KRION a představuje sérii sprchových vaniček Line, které jsou nabízeny v 5 různých barvách, a to včetně postranních panelů. Velikost vaniček může být navíc zcela uzpůsobena konkrétním potřebám a to od 70 x 100 cm až po 75 x 210 cm.

Koupelny 2018 Krion
Koupelnové série 2018
KRION
 
tarifa
Ceník série 2018
KRION
 
 

S KRIONem si do svého interiéru pořizujete vždy maximálně propracovaný výrobek, který vyniká spolehlivou kvalitou a díky své odolnosti a opravitelnosti je navíc téměř nezničitelný. PORCELANOSA Grupo a Systempool svým výrobkům maximálně důvěřuje, proto vám bez váhání nabízí na výrobky z KRIONu záruku 10 let.

Další inspiraci pro sérii Tono jsme pro Vás připravili v přiloženém katalogu „Koupelnové série 2018 KRION“, kde najdete nabízené barevné varianty a další možnosti sérií. Katalog „Ceník Koupelnové série 2018 KRION“ přináší další technické informace včetně orientačních maloobchodních cen v bodech s přepočtem 1 bod = 1 €. Pro konkrétní nacenění a jakékoliv další informace nás neváhejte kontaktovat.

Vedle finálních výrobků nabízí Krion pro Vaš interiér i další řešení v podobě napojitelných polotovarů, které se integrují do prostoru v kombinaci s deskovinou a vytváří tak unikátní, jednolitý design.

Napojitelné polotovary