5bf405408ffc7.jpg 5bf4054121fd3.png 5bf4054167e91.png 5bf405416bb7a.png

série Aro

Studio estudi{H}ac, které stojí za designem hlubokých, konkávních tvarů série Aro, našlo inspiraci pro tuto kolekci v japonských čajových rituálech, konkrétně v porcelánových miskách ve tvaru kalíšku, které se při těchto příležitostech používají.
Design je doplněn podobně jako u série Modul o netradiční barvy, konkrétně horizontální, barevné pruhy spojující celý koncept v jeden celek. Čistota umělého kamene KRION je navíc kombinována s teplými tony přírodního dřeva světlých či tmavých odstínů. Tento kontrast moderního a tradičního materiálu působí velice harmonickým dojmem.

Série obsahuje vše od koupelnového nábytku, umyvadla, vany, sprchové vaničky až po doplňky včetně zrcadel, poliček a stoliček, což dává možnost zcela kompletovat design celé koupelny. Sérii Aro se dostalo velké chvály i mezi odbornou veřejností včetně interiérových magazínů v čele s Elle Decor a kolekce se dokonce zúčastnila finále „Milan Design Week“.

Koupelny 2018 Krion
Koupelnové série 2018
KRION
 
tarifa
Ceník série 2018
KRION
 
 


S KRIONem si do svého interiéru pořizujete vždy maximálně propracovaný výrobek, který vyniká spolehlivou kvalitou a díky své odolnosti a opravitelnosti je navíc téměř nezničitelný. PORCELANOSA Grupo a Systempool svým výrobkům maximálně důvěřuje, proto vám bez váhání nabízí na výrobky z KRIONu záruku 10 let.

Další inspiraci pro sérii Tono jsme pro Vás připravili v přiloženém katalogu „Koupelnové série 2018 KRION“, kde najdete nabízené barevné varianty a další možnosti sérií. Katalog „Ceník Koupelnové série 2018 KRION“ přináší další technické informace včetně orientačních maloobchodních cen v bodech s přepočtem 1 bod = 1 €. Pro konkrétní nacenění a jakékoliv další informace nás neváhejte kontaktovat.

Vedle finálních výrobků nabízí Krion pro Vaš interiér i další řešení v podobě napojitelných polotovarů, které se integrují do prostoru v kombinaci s deskovinou a vytváří tak unikátní, jednolitý design.

Napojitelné polotovary