Delaware Natural

Rozměr29,4 x 120 cm
Povrchová úpravaMat
Protiskluz na botuR 10
OdstínovostV3-velké odchylky
Kód100214715
Cena (MOC bez DPH)2 090 Kč/m2

PAR-KER - slinutá rektifikovaná dlažba imitující dřevo, často označovaná jako keramická parketa. V poslední době patří mezi čím dál více oblíbený materiál i mezi architekty pro své výhody v oblasti použití. Vlastnosti keramického materiálu a dokonalý vzhled, který je nerozeznatelný i odborným okem od přírodního dřeva, dává prostor pro realizaci v prostorách, kde je použití dřeva nemožné.

Porcelanosa uvádí na trh každým rokem nové a nové kolekce, kde imituje všechny možné povrchy přírodních dřevěných parket - hoblované, ostaršené i kartáčované. Porcelanosa si může dovolit pro svou kvalitu maximální rozměr keramické parkety 29,3 x 180 cm. Je to dané použitou nejmodernější technologií při výrobě - od samotné přípravy materiálu, lisování až po samotný proces vypalování.

Za zmínku určitě stojí skutečnost, kdy se jednotlivé textury na každé dlaždici liší a pouze každá 25. je stejná. Tudíž vizuální vnímání již položených keramických parket navozuje reálný přírodní materiál. Keramické parkety PAR-KER jsou nabízeny v několika formátech, kdy je možné pokládat užší a širší keramické parkety vedle sebe. Tyto dlaždice mají identickou texturu a jsou v monokalibru. Tento způsob pokládky pomáhá navodit pocit z použití přírodního materiálu.

general
Generální katalog
PORCELANOSA