Obklady do koupelny a inspirace

Koupelny | 26.5.2016
Obklady do koupelny a inspirace

Zvažujete realizaci nové koupelny nebo plánujete rekonstrukci a hledáte inspiraci? Právě pro vás připravila Porcelanosa ochutnávku toho nejlepšího. Podívejte se, jaké trendy určuje tento světový lídr v oblasti obkladů a dlažeb. Ve fotogalerii naleznete také stálice, které se u klientů řadí mezi nejoblíbenější. 

Velkoformátové obklady do koupelny

Velkoformátové obklady a dlažby jsme představili v nedávném článku. Tento formát obkladů má uplatnění nejen ve velkých prostorech, ale také v malých koupelnách, kde často panuje mýtus, že velké obklady nejsou vhodné, i když je opak pravdou.

Luxusní a extravagantní koupelny

Pokud hledáte výjimečnost, najdete ji u značky Porcelanosa, která má ve své nabídce i nevšední obklady a dlažby, na které je použita laserová technologie (kolorování, digitální tisk) nebo chromované či metalové povrchy. Extravagantní vzhled a luxusní zpracování je u obkladů do koupelny samozřejmostí.

 

Retifikované i neretifikované obklady

Porcelanosa má ve své nabídce retifikované i neretifikované obklady (retifikované mají zabroušené hrany, neretifikované nikoliv).

Kámen a mozaiky do koupelny

Značky Porcelanosa i L´Antic Colonial mají ve své nabídce mozaiky i kamenné obklady. Inspirujte se a pořiďte si do své koupelny nevšední kousky.

 

Inspirace a fotogalerie obkladů do koupelny

Tím ale inspirace Porcelanosa nekončí - ještě více fotografií naleznete v sekci Inspirace. Pokud si chcete obklady do koupelny prohlédnout na vlastní oči, neváhejte navštívit naše vzorkovny, kde vám bytoví architekti poradí s výběrem a navrhnou vám kreativní řešení pro vaši koupelnu.

Kategorie blogu