Luxusní apartmán v Praze

Kuchyně | 28.8.2023
Luxusní apartmán v Praze

Apartmán v Praze navržený dvojicí architektů Markéta Orlová a Filip Hejzlar z designérského studia de.fakto je synonymem současného moderního bydlení. Vznikl ve spolupráci s firmou Dorint Pha.

V kuchyni, ložnici a šatně můžete vidět velkoformátový obklad od španělského výrobce Porcelanosa Calacatta Gold. Díky bílému podkladu se zářivými zlatými žílami jsou místnosti bohatě prosvětlené. Skvělé vlastnosti materiálu umožnily, že mohl být použit stejný obklad i jako pracovní deska a na obložení ostrůvku v kuchyni.

V kuchyni dále můžete vidět profrézovaný umělý kámen Krion, ze kterého jsou vyrobeny zasouvací dvířka a poličky. Tento netradiční prvek propůjčuje kuchyni jedinečné orientální kouzlo.

Samostatné toaletě dominuje nerezové umyvadlo na postavení z kolekce Gessi316. Ze stejnojmenné kolekce firmy Gessi jsou umyvadlová baterie s výtokovým ramínkem ze stropu se vzorem tkaného kovu MECCANICA a koupelnové doplňky. Toaleta z černé keramiky náleží do sortimentu výrobce Catalano.

V první koupelně můžete vidět umyvadlovou a sprchovou baterii Gessi opět z oblíbené kolekce Gessi316 a nechybějí ani ladící doplňky z téže série.

Master koupelna obsahuje vše, co si jen uživatel může přát - vanu na postavení německého výrobce Knief, prostorný sprchový kout, toaletu a bidet Catalano a také nábytek na míru. Vodovodní baterie jsou opět z úžasné kolekce Gessi316 a to včetně doplňků, sprchové hlavice a wc tlačítka.

 

Pokud vás tato realizace zaujala, kontaktujte nás. Rádi pro vás připravíme nabídku na míru vašim potřebám.

Kategorie blogu